Milí naši zákazníci! Vzhľadom na situáciu na Slovensku by sme chceli dočasným uzavretím nášho e shopu prispieť k zachovaniu zdravia všetkých tým, že sa obmedzí pohyb, osobné prepratie balíčka od zamestnankyne pošty, prípadne sa vyhnete návšteve pošty pre osobné vyzdvihnutie balíka.

Všetky prijaté objednávky budú vybavované po 30.03.2020.

V prípade, že si želáte ste vzhľadom na túto situáciu realizovanú objednávku zrušiť a vrátiť už uhradenú čiastku (v prípade objednávok – platba kartou- platba prevodom) stačí nám napísať mail, na základe ktorého Vám objednávku bez problémov zrušíme. Taktiež v prípade objednávok uhradených vopred peniaze vrátime.Stačí nám iba napísať mail. Ak ste uhradili platobnou kartou poprosíme uviesť aj IBAN, príp. číslo účtu na ktorý peniaze zašleme.

 

Prajeme Vám nech ste všetci zdraví!!!

NaramkyByEster Team

KONTAKTY

ZOM, s.r.o.
Kalištná 11
841 07 Bratislava
tel: +421918959864
fax:
napíšte nám
Fb Náramky By Ester, Instagram naramkybyester
naramkybyester@gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 7,90 EUR
skladom
naša cena 6,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,50 EUR
skladom
naša cena 23,90 EUR
skladom
naša cena 22,50 EUR
skladom

Úvod » I LoVE my PET

Náhrdelník z polodrahokamov

Úžasné, kreatívne, originálne a liečebné náramky z polodrahokamov. Náramky z prírodných kameňov s mnohými prospešnými účinkami pre Vás a Vašich miláčikov. Náramky vyrábame podľa objednávky väčšinou pre psíkov - môžu ich nosiť denne pri obojoch alebo popruhoch - náramky sú  veľmi estetické a pútavé, krásne a trvácne.  Sú navlečené na pevnom elastickom vlákne, ktoré je zároveň pre psíka bezpečné.

Nápad vytvoriť kolekciu náramkov pre domácich miláčikov vznikol už dávno, pretože sami máme psíkov, pre ktorých sme začali navliekali náramky dávno predtým ako vznikla naša firma. Všetkým sa ich náramčeky úžasne páčili a toto nás podnietilo k vytvoreniu samostatnej kolekcie pre psíkov. 


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 8,90 EUR

skladom


 

naša cena 8,90 EUR

skladom


 

naša cena 8,90 EUR

skladom


 

naša cena 15,90 EUR

skladom

MjkwZmQw