Úvod » NÁHRDELNÍKY a SETY » Tigrie oko +Jaspis SET


        

Tigrie oko +Jaspis SET

Tigrie oko je ochranný minerál, Jaspis poskytuje oporu a podporu

novinka

skladom

 

Číslo produktu: 0001A007
naša cena:
34,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Tigrie oko 01
0001A007
Tigrie oko 01
skladom
naša cena 12,90 EUR
Tigrie oko 02
0001A007
Tigrie oko 02
skladom
naša cena 12,00 EUR
Jaspis 01
0001A007
Jaspis 01
skladom
naša cena 12,90 EUR
Tigrie oko +Jaspis SET
0001A007
Tigrie oko +Jaspis SET
skladom
naša cena 34,00 EUR
Tigrie oko SET
0001A007
Tigrie oko SET
skladom
naša cena 23,60 EUR

SET 3 náramkov za lepšiu cenu oproti kúpe jednotlivo!

Náramky vyrobený z prírodných minerálov s  doplnkami z chirurgickej ocele na extra pevnom a kvalitnom elastickom vlákne.

Materiál:  Tigrie oko (korálky priemer 0,8 cm a 0,6 v lesklej a matnej povrchovej úprave), Tirkenit (korálky priemer 0,8 cm, 0,6 cm v lesklej povrchovej úprave) a Jaspis obrázkový ((korálky priemer 1 cm v lesklej povrchovej úprave).

Vyrobené s láskou by Ester :)

SET je dodávaný v  darčekovom balení.

Veľkosť: dámska veľkosť  cca 17 cm, pánska 19 cm

Náramky navliekame s rezervou 1 cm. Ak by Vám daná veľkosť nevyhovovala, stačí napísať v objednávke do poznámky Vami požadovanú veľkosť. Veľmi radi Vám veľkosť prispôsobíme podľa Vašej požiadavky. :)

Tigrie oko

Tigrie oko je naozaj výnimočný polodrahokam, ktorý odráža svetlo veľmi zaujímavým spôsobom podobne ako oko mačky. Farebne sa pohybuje v škále od zlatej cez medeno- bronzovú až po hnedo-čiernu. 

Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a energiám. Tigrie oko v sebe spája energiu Zeme s energiami Slnka. Ukazuje, ako sa má správne používať sila a prináša svojmu majiteľovi integritu osobnosti. Napomáha pri dosahovaní cieľov, hľadaní vnútorných zdrojov a zvyšovaní zrozumiteľnosti zámerov. Tigrie oko je kameň, ktorý Vám pomáha pri zmenách.  Nabáda jeho nositeľa k realizácii zmien a rozhodnutí v živote, ktoré su pre neho potrebné a prospešné.
Je to kameň, ktorý dobre poslúži pri rozpoznaní vašich vlastných potrieb ale aj potrieb iných. Podporuje nás v hľadaní a realizácii toho, čo naozaj potrebujeme pre svoj vývoj. 
Tigrie oko dáva do rovnováhy činnosť oboch mozgových hemisfér.  Uľahčuje prijať rozhodnutie,  a vyriešiť vnútorné konflikty.  
Pomáha nám uznať svoju vlastnú cenu. Je užitočné pri odblokovanými tvorivých  schopností. Pomáha rozoznať vlastné nadanie a schopnosti.  Pomáha zbaviť sa  závislostí na druhých a nabáda ich, aby sa odhodlali ku zmenám.

 

N2QwYzdkN