Milí naši zákazníci! Vzhľadom na situáciu na Slovensku by sme chceli dočasným uzavretím nášho e shopu prispieť k zachovaniu zdravia všetkých tým, že sa obmedzí pohyb, osobné prepratie balíčka od zamestnankyne pošty, prípadne sa vyhnete návšteve pošty pre osobné vyzdvihnutie balíka.

Všetky prijaté objednávky budú vybavované po 30.03.2020.

V prípade, že si želáte ste vzhľadom na túto situáciu realizovanú objednávku zrušiť a vrátiť už uhradenú čiastku (v prípade objednávok – platba kartou- platba prevodom) stačí nám napísať mail, na základe ktorého Vám objednávku bez problémov zrušíme. Taktiež v prípade objednávok uhradených vopred peniaze vrátime.Stačí nám iba napísať mail. Ak ste uhradili platobnou kartou poprosíme uviesť aj IBAN, príp. číslo účtu na ktorý peniaze zašleme.

 

Prajeme Vám nech ste všetci zdraví!!!

NaramkyByEster Team

KONTAKTY

ZOM, s.r.o.
Kalištná 11
841 07 Bratislava
tel: +421918959864
fax:
napíšte nám
Fb Náramky By Ester, Instagram naramkybyester
naramkybyester@gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 7,90 EUR
skladom
naša cena 6,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 12,90 EUR
skladom
naša cena 23,50 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom

O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Dúfame, že Vás naša ponuka náramkov z polodrahokamov zaujme. Každý jeden kus je navlečený ručne a s láskou ♥, s prianím aby svojmu budúcemu majiteľovi priniesol veľa všetkého dobrého! Naše náramky sú vyrábané z prírodných minerálov nielen pre ich krásnu a estetickú funkciu ale pevne veríme aj v ich pozitívne účinky na človeka.

Dúfame, že Vás naše jednotlivé Kolekcie oslovia a náramky z nich budete s radosťou nosiť.

Nakupovať u nás je zábava!


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e mailu, ktorý nájdete v Kontaktoch.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Váš 

NáramkyByEster Team

NBE Team :)

Njg4M2Ez