Úvod » DETSKÉ » Pastelka losos


        

Pastelka losos

novinka

skladom

 

Číslo produktu: 00001A29986
Nákupom získate 8 bodov
naša cena:
7,90 EUR (Nie sme platcovia DPH)

 Náramok pre dieťa z prírodného minerálu Jadeit (prírodný minerál, dofarbovaný, korálky 0,8 cm, lesklá povrchová úprava), s doplnkami z Hematitu (srdiečko, krížik, medzikusy v zlatom odtieni alebo striebornom odtieni) a s iniciálkou mena dieťaťa na kvalitnom elastickom vlákne.

Poprosíme v poznámke uviesť, či si želáte zlaté alebo strieborné doplnky, krížik alebo srdiečko, iniciálku v bielej alebo čiernej farbe a želané písmenko:)  

Vyrobené s láskou by Ester :)

 

Veľkosť:   detská veľkosť do 14 cm 

Pre správnu veľkosť náramku prosím odmerajte obvod zápästia na tesno. Odmeranú veľkosť zápästia prosím uveďte v poznámke. Pridávame 1 cm rezervu, tak aby náramok netlačil ani nebol príliš voľný.  

Jadeit

Je symbolom  vyrovnanosti. Je vnímaný ako zosobnenie múdrosti. Takžiež je spojený s čakrou srdca  a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o rodinu. Jadeit je ochranný kameň, ktorý udržuje svojho nositeľa mimo nebezpečenstva a vnáša do jeho života harmóniu. Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo.
V duševnom živote stabilizuje osobnosť a uvádza dušu do súladu s telom. Prináša sebestačnosť. Dokáže odhaliť negatívne myšlienky skryté v hĺbke duše a upokojuje myseľ.

Do duševného života vstupuje jadeit tiež ako kameň snov. Napomáha uvoľneniu emócií, zvlášť podráždenia.
Duchovne dodáva jadeit odvahu prejaviť, kým v skutočnosti sme. Pomáha pri poznávaní seba samého ako duchovnej bytosti napĺňajúci ľudský údel a súčasne prebúdza dosiaľ skryté poznanie.
Na telesnej úrovni účinkuje ako čistiaci kameň napomáhajúci činnosti orgánov, ktoré majú na starosti filtráciu a vylučovanie.

 

Ak by Vám daná veľkosť nevyhovovala, stačí napísať v objednávke do poznámky Vami požadovanú veľkosť. Veľmi radi Vám veľkosť prispôsobíme podľa Vašej požiadavky. :)

 

MDY4NG